En İyi 5 İnternet Hız Testi Aracı

Hasan

New member
Bu yazımızda internet hızınızı kesin olarak gösteren ve sizinkine yakın testleri yapan En İyi 5 İnternet Hız Testi Aracı’nı sizlerle paylaştık.

En İyi 5 İnternet Hız Testi Aracı

1 – ) Speedtest
İnternet hızınızı da test etmenin en iyi ve en güvenilir yolu Speedtest’dir. Milyonlarca kişi tarafından en çok tercih edilen hız testi aracı Speedtest’dir.
Speedtest
2 – ) Netspeed
Bir başka Internet Service Provider aracı olan Netspeed üzerinden ”Speedtest” gibi hız testini gerçekleştirebilirsiniz. Arayüzü gibi altyapısı da Speedtest altyapısıyla aynı , testlerin sonuçlarının aynı şekilde çıkması olağan. Yerli bir hız testi aracıdır.
Netspeed
3 – ) Fast
Bir diğer Internet Service Provider (ISP) aracı olan ”Fast” hız testinizi Mbps bazından yapıyor. Ve İndirme hızını, yükleme hızını, gecikmeyi, mevcut konumunuzu ve IP adresini kontrol etmek için Android, iPhone veya web için Fast uygulamalarını kullanabilirsiniz.
Fast
4 – ) Hıztesti
Diğer bir interner hızı test aracı olan Hıztesti. Türk Telekom firmasına ait olan bir hız testi aracıdır. Bu test aracı da Türk menşeilidir.
Hıztesti
5- ) TurkTelekom Hız Testi
Türkiye’ye ait olan en büyük Internet Service Provider (ISP) aracı olan TurkTelekom Hız Testi ile birlikte internet hızınızı ölçebilirsiniz.